مقالات آموزشی

مزیت های دستگاه های ضد عفونی شرکت صنایع تهویه پارس

 

معرفی برترین دستگاه ضد عفونی محیط و نفرات
شرکت صنایع تهویه پارس سعید با پشتوانه 25 ساله در صنعت تهویه ایران و رزومه کاری در زمینه طراحی و اجرا سیستم های clean room و هواساز هایژنیک بیمارستانی در اقدامی جدید و نوآورانه طبق شرایط به وجود آمده در کل جهان و شیوع ویروس کرونا ، تیم مهندسی این شرکت بر آن شد تا دستگاهی طراحی کند که توانایی ضد عفونی کنندگی محیط و نفرات را بدون استفاده از الکل و مواد شیمیایی انجام دهد  وطی هفت ماه تلاش شبانه روزی سرانجام حاصل این تلاش ها طراحی سه نوع محصول برای کاربری های مختلف شد.
دسته بندی محصولات:

 

  • دستگاه مدل sap
  • ستون ضد عفونی کننده
  • تونل ضد عفونی کننده

معرفی دستگاه ضد عفونی کننده محیط مدل SAP  :

دستگاه ضد عفونی کننده مدل SAP  یکی از بهترین ضد عفونی کننده ها برای استفاده در محیط های خانگی ، اداری ، باشگاه ها ، آرایشگاه ها ،رستوران ها و ... می باشد.

که در سه مدل :

  • 1: دستگاه ضد عفونی مدل SAP601
  • 2: دستگاه ضد عفونی مدل SAP601
  • 3: دستگاه ضد عفونی مدل SAP602

که جداول استاندارد استفاده و متراژ عملکردی این دستگاه ها مطابق جدول زیر می باشد:

SAP_601

- خانگی از 30 تا 200 متر

 - اداری کم تردد  50 تا 100 متر

SAP_602

 اداری 70 تا 150 متر

 SAP_603

 اداری پر تردد 70 تا 150 متر

 

 

نحوه عملکرد دستگاه ضد عفونی کننده محیط مدل SAP:

این دستگاه دارای بستر فیلتراسیون G4 با راندمان 2 میکرون می باشد.

در ابتدای ورود جریان هوا کلیه ریز گردها را دریافت کرده و سپس وارد میکسینگ باکس و بانک UV  می شود پس از برخورد هوا با اشعه UV کلیه میکروارگانیزم ها از جمله ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها از بین می رود سپس اکسیژن (O2) که از برخورد با اشعه UV  تبدیل به ازون (O3) شده است و قابلیت ضد عفونی بالایی دارد توسط فن دستگاه به محیط تزریق می شود و این سیستم یا چرخه کارکرد (سیرکوله هوا) به طور مستمر ادامه دارد و ازون خارج شده از دستگاه در کل محیط  به صورت یکنواخت پخش می شود.تا کلیه سطوح و هوای داخل محیط را به نحو احسن ضد عفونی کند.

 

تفاوت دستگاه ضد عفونی کننده مدل SAP که آن را از روش های عملکرد دستگاه های دیگر متمایز می سازد به نوع زیر است:
1: بی خطر بودن برای کلیه نفرات و موجودات خون گرم

2: هیچ گونه خطرات زیست محیطی و پسماندی ندارد

3:هیچ گونه خطری برای نفرات با حساسیت های تنفسی از جمله کودکان ، افرادی با مشکلات تنفسی از جمله آسم، جانبازان شیمیایی و زنان باردار ندارد.

 

از مزیت های این دستگاه می توان گزینه های زیر را مطرح کرد :

1:عدم نیاز به شارژ مخزن یا هرگونه متریال ثانویه (مخزن یا کپسول گاز ازون) زیرا این دستگاه به عنوان ازون ژنراتور یا تولید کننده ازون شناخته می شود.

2:مصرف انرژی فوق العاده پایین که استفاده از این محصول را به صرفه و اقتصادی می کند.

3: استهلاک و هزینه نگهداری پایین.

4: عدم خروج اشعه UV

  • یکی از مزیت هایی که به آن به صورت ویژه نگاه می کنیم این است که نه تنها برای جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا قابل استفاده است ،بلکه تاثیر آن بر روی دیگر میکروارگانیزم ها آزمایش و نتیجه چشمگیری داشت

این دستگاه بر روی 60 نوع باکتری و قارچ و ویروس تست و آزمایش شده که همه ی آن ها به طور مستند موجود می باشد که از این رو در مسئله مواجه شدن با دیگر ویروس ها و میکروارگانیزم ها از جمله آنفولانزا در فصل زمستان دستگاه ضد عفونی کننده مدل SAP عملکرد خود را به اثبات می رساند .

 

 

نظرات و پیام های قدردانی کاربرانی که از این محصول در راستای مقابله با کرونا استفاده کرده اند در زیر تقدیم حضور میگردد:

پریسا رحمتی:

با سلام و خسته نباشید خدمت مسئولان و اعضای محترم شرکت صنایع تهویه پارس سعید. تشکر میکنم بابت محصول ضد عفونی کننده هوا که کاملا موثر بوده و با استفاده از این محصول بنده پریسا رحمتی با وجود مراسم عزاداری در منزل که مادر شوهرم به دلیل بیماری کرونا فوت کردن با استفاده از دستگاه شما هیچ فرد دیگری به بیماری مبتلا نشد. در حالی که هم منزل ما میهمان می آمد هم منزل آن مرحوم.

ممنون از شرکت صنایع تهویه پارس که هوای خوب و با تهویه مناسب را ایجاد کردند. امیدوارم هیچ کس دیگری مبتلا به این بیماری نشود.

 

026-----0990

سلام،

من بدلیل کرونا، ریه هام کاملا درگیر شده بودند و نفس کشیدن واقعا نشدنی شده بود. اما با استفاده از دستگاه های ضد عفونی هوای شما که واقعا هوای محیط رو برام سبک میکرد خوبه خوب شدم.

 

سلام

من از استفاده کنندگان دستگاه شما هستم و میخواستم تشکر کنم چون با این دستگاه خیلی تنفسم بهتر شده.

 

دکتر وحید ملک زاد

شرکت محترم تهویه پارس سعید،

موضوع: تقدیر و تشکر فراوان

سلام علیکم،

اینجانب وحید ملک­زاد مدت 6 ماه است دستگاه ضد عفونی کننده هوا را جهت بهبود کیفیت هوای منزل از آن شرکت محترم خریداری نموده­ام.

به جد از زمان راه اندازی دستگاه به صورت شبانه روزی دستگاه در حال کار بوده و هیچ هزینه اضافی را تحمیل ننموده است. همچنین موجب احساس شادابی و طراوت در جمع خانواده را نیز به همراه داشته است. از تلاش های ارزنده مدیریت محترم آن مجموعه کمال تشکر را دارم.

 

وحید ملک­زاد

دکتر فاطمه سبحانی:

مدیرعامل محترم شرکت صنایع تهویه پارس سعید،

با سلام،

احتراما به استحضار میرساند، بنده برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا دستگاه ضد عفونی کننده هوا را برای مطب خریداری نموده ام. قابل ذکر است در عرض یکسال گذشته با استفاده از این دستگاه توانستیم حتی در شلوغترین زمان های مطب از انتشار این بیماری منحوس جلوگیری کنیم.

لذا از طرف جامعه پزشکی و همه بیمارانم مراتب سپاس و قدردانی خود را ابراز می دارم. امیدوارم این مجموعه دانش بنیان هر روز خدمات و تجهیزان بهتری را ارائه دهد.

دکتر فاطمه سبحانی

 

1400.6.9

دکتر مرتضی زوجی:

با شروع کرونا بنده یک دستگاه ضد عفونی کننده SAP  با فناوری ازون از شرکت شما خریداری کرده و هم خودم و خانواده از بیماری کرونا مصون مانده و بیار نشدیم. بسیار دستگاه عالی برای ضد عفونی کننده محیط و تقویت کننده ریه ها میباشد.

از شرکت صنایع تهویه پارس سعید کمال تشکر را دارم.

الهه استرکی:

سپاس بی پایان مخصوص خدایی است که بشر را آفرید و به او قدرت اندیشیدن داده و تواناییهای بالقوه را در وجود انسان قرار داد.

با عرض سلام،

احتراما لازم است از مدیریت و تیم خلاق شرکت صنایع تهویه پارس سعید به خاطر تولید دستگاه بی نظیر اس ای پی تشکر و قدردانی کرده که در این دوران باعث مصون مانده خانواده ام از بیماری کویید شده است. با وجود آنکه همسرم در بیمارستان مشغول به کار میباشد.

همت و تلاش شما  عزیزان در راستای سلامتی مردم میهن ستودنیست. از خداوند برایتان آرزوی سلامتی و خیر کثیر دارم.

 

در پناه حق،

الهه استرکی

خانم عباس­پور

با سلام خدمت اعضای شرکت صنایع تهویه پارس سعید. تشکر میکنم بابت محصول ضد عفونی کننده هوای شرکت شما که کاملا موثر بوده و با استفاده از این محصول بنده صغری عباسپور با وجود بیماری کرونا در یک واحد شصت متری و در صورتی که با اعضای دیگر خانواده ام در یک محیط بوده ایم اعضای دیگر خانواده شش نفره ام به این بیماری مبتلا نشده و یک هوای سالم و با ضدعفونی خوب محیط و تصفیه مناسب توانستم بیماری را شکست دهم و این دستگاه کاملا صحیح و به درستی کار خود را انجام داده است.

یا تشکر از شما که استفاده از این دستگاه از 10/11/1399 همراه ما بوده است.

صغری عباسپور.

خانم رشیدی:

سلام و عرض ادب،

من میخواستم در خصوص دستگاه اکسیژن سازی که ازتون گرفتم تشکر کنم. من دهم فروردین 1400 به کرونا مبتلا شدم بطوریکه 40 درصد ریه هام درگیر شد و دکتر و پرستار اومدن خونه و اکسیژن خون من 93 بود که دستگاه اکسیژن اوردن ولی با این حال به سختی نفس میکشیدم. یکی از دوستام این دستگاه را از صنایع تهویه پارس سعید تهیه کرد و در اختیارم گذاشت بطوریکه دو روز بعد وقتی دکتر اکسیژن خونم رو اندازه گرفت رو 96 بود.

اینجا جا داره از دست اندرکاران کمال تشکر رو داشته باشم و دست مریزاد بگم. ممنونم ازتون.

علی سبحانی:

با سلام،

جناب آقای مالکی مدیریت شرکت صنایع تهویه پارس سعید،

اینجانب علی سبحانی ساکن تهران به دلیل آلوده بودن هوای تهران و فراگیر شدن بیماری کرونا و تردد افراد خانواده در مکان های پرتردد جهت حفظ آرامیش و آسایش و سلامت خود و خانواده ام دستگاه تصفیه هوای SAP مدل 602 را در زمستان 1399 از شرکت شما خریداری نمودم و پس از روشن کردن دستگاه احساس سبکی هوا کردم و تنفس راحت تر صورت میگیرد و محیط منزل ضد عفونی میگردد. در ابتدای روشن شدن بوی زیادی در محیط استشمام میشد که پس از سوال کردن از مشاوران فنی گفتند در حال ضد عفونی و از بین رفتن آلودگی محیط میباشد. پس از چند ساعت دیگر بویی دیگر به مشام نمیرسید و در محیط منزل از آن زمان تا کنون به صورت مداوم روشن میباشد.

 

با آرزوی موفقیت روز افزون علی سبحانی

:اعظم اسکندری

سلام آقای مالکی. من اعظم اسکندری مادر سه فرزند هستم و در خارج از منزل مشغول به کار هستم. در بهمن ماه 1399 به کرونا مبتلا شدم و دستگاه ضد عفونی را از شما به امانت قرض گرفتم و ریه ام درگیر شده بود و تنفس به سختی صورت میگرفت و زمانی که این دستگاه را روشن کردم با این دستگاه تنفسم خیلی راحت تر بود و همسر و فرزندانم به کرونا مبتلا نشدند و من یک هفته دستگاه را استفاده کردم و خوب شدم و از بابت ساخت دستگاه از شما تشکر میکنم.

در تیرماه پدرشوهرم، مادر شوهرم و خواهر همسرم به کرونا مبتلا شدند و مادر شوهرم را در بیمارستان بستری کردیم ولی هزینه درمان زیاد بوده و به خانه آوردیم. ریه های او 80% درگیر بوده و من دستگاه را دوباره قرض کردم و بیمارستان اورا جواب کرده بود و امیدی نداشتیم و با این دستگاه و رسیدگی در خانه خوب شد.

همیشه دعا گوی شما هستیم موفق و مقید باشید.

اعظم اسکندری 30/04/1400بازگشت