اخبار و رویدادها

اولین تونل ضد عفونی کننده محیط و نفرات با تکنولوژی ازون

اولین تونل ضد عفونی کننده محیط و نفرات با تکنولوژی ازون

1399/01/23

  اولین تونل ضد عفونی کننده هوا و نفرات  بر اساس نور(یو وی) و گاز ازون.

*** با توجه به سفارشی بودن این محصول، تاریخ تحویل در صورت ثبت سفارش حداکثر 15 الی 20 روز کاری پس از تسویه
محصول صورت میپذیرد.


افتخاری دیگر از شرکت صنایع تهویه پارس سعید ضمن طراحی تولید و اجرای سیستم تونل ضدعفونی کننده هوا و نفرات برای مراکز پرتردد.

گاز اوزون ضدعفونی کننده قوی با خاصیت ضدعفونی کنندگی ۳۰۰۰ برابر بیشتر از کلر میباشد.

 بر خلاف ضد عفونی کننده‌های دیگر مانند کلر و فرمالین، تولید هیچ مواد سمی یا مضری را سبب نشده و بعد از ۵ تا ۱۰ دقیقه تبدیل به اکسیژن میگردد که در این حین عملیات پاکسازی همچنان در حال انجام میباشد، به همین علت هیچ تاثیر منفی روی انسان را موجب نمیگردد.
.
مراحل ورود به تونل
قبل از ورود به تونل، در پادری مخصوص، کف کفش ها با محلول ضد عفونی کننده، پاک سازی شده و بعد از ورود به تونل سه بخش برای ضد عفونی شدن وجود دارد:
▪︎اول دریافت همه‌ی پارتیکل های موجود روی بدن توسط اشعه یو وی

▪︎دوم دوش هوا با محلولی ضعیف از گاز اوزون
▪︎ در آخر ضد عفونی شدن مجدد توسط اشعه یو وی و خروج از تونل
.
شایان ذکر است که این عملیات باید حداقل در طی ۲۰ ثانیه صورت پذیرد ، ‎نحوه طراحی این تونل به صورتی میباشد که سبب میگردد تمام تونل مدام در حال ضد عفونی شدن بوده هیچ نگرانی بابت تردد افراد قبلی وجود نداشته باشد.

.----

سوالات متداول:

تفاوت مدل ECCONOMY / HIGH EFFICIENCY در چیست؟

در مدل اول این تونل ضدعفونی کننده گیت ورودی دارای در برقی ضمن به حداقل رساندن آلودگیهای حاصل از محیط و ایجاد فضای داخلی استریلیزیشن کاملا عاری از هرنوع آلودگی بوده و به همچنین در قسمت های ورودی گیت دارای سیستم پا شویه ای بوده که کاربران با توجه به آلودگی کف کفش خود در آن قدم نهاده و تمامی سطح زیرین کفش خود بطور کامل ضد عفونی میگردد.
.

در مدل اقتصادی این دستگاه تنها از سیستم ضدعفونی کننده هوا و نفرات از تکنولوژی ازون و اشعه غیر مستقیم یو وی جهت حذف انواع میکروارگانیزم ها بهره گرفته شده است


اجرا شده در تمامی رستوران‌های ارکیده و مجموعه صنعتی سایپا

 

 


بازگشت