اخبار و رویدادها

جدیدترین سری پکیج پرورش قارچ خوراکی HPMC96 هم اکنون در کارخانجات پرورش قارچ

جدیدترین سری پکیج پرورش قارچ خوراکی HPMC96 هم اکنون در کارخانجات پرورش قارچ

1397/01/15

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخـــــت نیازهای مشتریان و ارائه خدمــــات بهینه مبتنی بر پیشرفتـــه ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشـــــور می باشد.هم اکنون این مجموعه شامل 8 واحد جداگانه طراحی، تحقیق و توسعه و ساخت، خدمات پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری، فروش و ارتباطات با مشتری، کارشناسان فنی و مشاوران،کارشناسان سایت و امور تبلیغات می باشد.
افزایش رقابت و انگیزه بقاء بسیاری از سازمانهــا را بر آن داشته که فعالیتهــــای خود را بر تولیدات متمـــرکز کنند. که این امر مستلزم سرمایه گذاری در تحقیقات و ایجاد نوآوری های تکنولوژیک می باشد.انجام تحقیقات و پژوهش ها با هدف حمایـت از نو آوری صورت می گیرد.
صنایع تهویه پارس سعید در واحد تحقیق و توسعه همـواره به دنبال فعالیتهــایی از قبیل ارتقاء کیفیت محصـــول، طراحی محصول جدید، کسب دانش فنی برای تولید و غیره می باشد.مجموعه تهویه پارس سعید با سابقه 22 ساله همواره با داشتن تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته وکادری مجرب و ماهر در زمینه ساخت و طراحی محصولات جدید آماده همکاری با مشتریان گرامی می باشد.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردی حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولـــید ، عرضه و پشتیبـــانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشـــی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت صنایع تهویه پارس سعید و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

هم اکنون شرکت صنایع تهویه پارس سعید با تکیه بر تجارب بیست و دو ساله ی خود جدیدترین نسل پکیج های تهویه سالن های پرورش قارچ خوراکی خود را به به روزترین کارخانجات پرورش قارچ  نظیر قارچ درین، مجتمع کشت و صنعت جناب آقای ملکی راد عرضه کرده است.بازگشت