باکس فن سایلنت

Silent Exhaust Fan

باکس فن سایلنت - Silent Exhaust Fan

باکس فن سایلنت اس تی پی اس

Silent Exhaust Fanتعداد :

 

باکس اگزاست

 
بلوئر ها و سانتریفیوژ  ها از برترین نوع اگزاست فن ها محسوب میگردند و به همین جهت در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند. از قدرت مکش بالای این محصول میتوان به عنوان برترین حسن آن اشاره داشت زیرا که با تنظیم دور موتور و الکتروموتور مناسب میتوان به بهترین عملکردی که از یک باکس فن سایلنت انتظار میرود دست یافت. 
همانطور که اشاره شد کاربرد بسیار بالای این محصول در صنایع مختلف دارای حسن هایی بوده است اما نکته ای که همیشه در کنار نام بلوئر ها و فن های سانتریفیوژ  بکار میرود تولید آلودگی صدایی حاصل از کارکرد آن است که سبب میشود تا این محصول برای محیط هایی که حساسیت صدایی داشته و مسئله ی صدایی برایشان حائز اهمیت است گزینه ی مناسبی حتی با وجود قدرت اگزاست مطلوبش، محصوب نگردد. 
به همین سبب برای کاهش صدای تولیدی حاصل از فن شرکت صنایع تهویه پارس سعید با طراحی باکس هایی دو جداره با عایق های صدایی و پروفیل های آلومینیوم توانسته است تا حد بسیار قابل توجهی از صدای حاصل از کارکرد این دستگاه ها بکاهد و باکس فن سایلنت را برای محیط هایی که حساسیت صدایی مد نظرشان بود مانند سازمان ها و ادارات، سالن های پذیرایی و تالار ها، کافی شاپ ها و رستوران ها  از بهترین گزینه ها سازد. 
از ویژگی های دیگر این باکس فن سایلنت میتوان به بدنه ی گالوانیزه آن که برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای هستند اشاره داشت. همچنین برای کاهش هرچه بیشتر لرزه باکس فن سایلنت از شاسی دبل و لرزه گیر در این باکس ها استفاده شده است. 
 


نظرات کاربران