باکس فیلتراسیون صنعتی

Industrial Filtration Exhaust Box

باکس فیلتراسیون صنعتی - Industrial Filtration Exhaust Box

باکس فیلتراسیون صنعتی اس تی پی اس

Industrial Filtration Exhaust Boxتعداد :

باکس اگزاست

 

 نیاز جدی در بسیاری از صنایع بر تامین هوای تصفیه شده ضمن مکش و اگزاست هوای موجود  سبب شده است که دستگاه هایی طراحی و ساخته شود که ضمن مکش هوای محیط با گذر دادن آن از فیلتر هایی نظیر فیلتر هپا، اولترا، پری فیلتر ها، فیلتر های جی4 و جی9 آنرا بصورت کامل تصفیه کرده و هوای فیلتر شده را به محیط تزریق نماید. 

عموما برای اگزاست و مکش در باکس های فیلتراسیون صنعتی از پروانه های پرقدرت و یا فن هایی با راندمان بالا استفاده میگردد. نکته ی قابل تامل در این دستگاه ها بحث میزان حساسیت صدایی در محیط میباشد که بمنظور کاهش حداکثری صدا در این باکس ها از سیستم های سایلنسر و بدنه ی دوجداره با عایق صدایی استفاده شده میشود. همچنین برای به حداقل رساندن میزان ارتعاشات حاصل از کارکرد دستگاه از شاسی دبل و لرزه گیر بهره گرفته میشود.

شایان ذکر است که فن و یا پروانه ی تعبیه شده در این سیستم به منظور دستیابی به بالاترین راندمان ممکن توسط آخرین و بروزترین دستگاه های بالانس، بالانس شده اند. پوشش بدنه ی این دستگاه ها با توجه به شرایط محیطی میتواند آلومینیوم، گالوانیزه و ... باشد که درصورت آنکه بدنه گالوانیزه بوده باشد  برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی از پوشش رنگ استاتیک کوره ای بهره میبرد.

غالبا این دستگاه ها با توجه به شرایط محیطی، سازه ای و عملکردی- کاربری محیط توسط کادر مهندسی شرکت صنایع تهویه پارس سعید طراحی وبا بالاترین کیفیت ساخت و بروزترین متریال ها ساخته میشود. 

همچنین گروه مشاورین شرکت صنایع تهویه پارس سعید مفتخر است تا مشاوری مطمئن برای سوالات شما در زمینه ی انواع سیستم های سیالاتی و تهویه ای باشد.نظرات کاربران