هواساز و سایلنسر دو ظرفیتی ماینر

MC BOX. C-SERIES. AHU & SILENCER

هواساز و سایلنسر دو ظرفیتی ماینر - MC BOX.  C-SERIES. AHU & SILENCER

هواساز و سایلنسر دو ظرفیتی ماینر اس تی پی اس

MC BOX. C-SERIES. AHU & SILENCERقیمت دو ظرفیتی   20,300,000 تومان

تعداد :

 

 

هواساز  ماینر – MC BOX-  C-Series  دو ظرفیتی 

 

شرکت صنایع تهویه پارس سعید به پشتوانه 24 سال تجربه در صنعت تهویه ایران، با توجه به نیاز روز به سیستم های خنک کننده و سایلنسر دستگاه های استخراج ارز دیجیتال، با تمرکز کادر مهندسی خود بر روی پلتفرم های موجود این دستگاه ها و بررسی همه جانبه این دسته از محصولات اقدام به طراحی و تولید هواسازها و سیستم سایلنسر اختصاصی ماینر از سال 1397 در ظرفیت های متعدد نمود ه و پیوسته درحال ارتقای محصول خود همپای تغییرات در پلتفرم های ماینر می باشد.

 

MC BOX – C- Series   از جدیدترین محصولات این شرکت با ظرفیت دو عدد ماینر مناسب برای محیط های اداری و مسکونی میباشد. در این سری از هواسازها به کیت برودتی به صورت اختصاصی پرداخته شده است که اساس کار آن سیستم تبخیری میباشد که با توجه به دیگر سیستم ها نظیر کولرهای گازی به صورت تبریدی ایجاد برودت میکنند از نظر میزان مصرف برق به طور قابل ملاحظه ای دارای برتری میباشند. در این سیستم کیت برودتی در قسمت تحتانی باکس هواساز تعبیه گشته که دستگاه های ماینر در محفظه ی فوقانی باکس قرار داده میشوند. همچین از مزایای دیگر این سری از هواساز های میتوان به مجهز بودن دستگاه به برترین کیت برقی طراحی شده توسط کادر مهندسی برق این شرکت با توجه به نیازحساس دستگاه های ماینر اشاره داشت. شما با تهیه این محصول علاوه بر دراختیار داشتن به روزترین و تخصصی ترین کیت برودتی که سبب به حداقل رسانیدن دمای محیط کاربری دستگاه های ماینر و درنتیجه افزایش چشمگیر میزان سطح پردازش دستگاه های ماینر و کیت برقی متناسب برای دستگاه های ماینر خود میتوانید از سوپر سایلنت بودن این سیستم جهت از مدار خارج کردن صدای حاصل از عملکرد دستگاه ها و همچنین صدای حاصله از فن های خنک کننده نیز بهره مند شوید که به همین سبب امکان بهره مندی از دستگاه های ماینر در محیط های مسکونی و اداری با توجه به سایز کوچک این هواساز (55*110*110) را نیز به ارمغان می آورد. 

 از مزایای این هواساز به نسبت سری های قبل میتوان امکان تعبیه هرنوع پلتفرم موجود در بازار اعم از F1- M3- S9-S11-S17-T2T-T17  - AISIC- AVALON- و سایر پلتفرم های موجود بدون محدودیت نام برد.

کیت برودتی:

اساس این سیستم برودتی بر پایه سیستم تبخیری و همچنین سیستم ایجاد فشار مثبت میباشد بصورتی که از دهانه ورودی دستگاه هوای مکش شده با عبور از پد های سلولزی تعبیه گشته ضمن خنک شدن به سیستم رطوبت گیر انتقال میابند که از ورود هرگونه قطرات آب به داخل محفظه ی قرارگیری ماینرها جلوگیری بعمل شود. همچنین در این مرحله گرد و غبار موجود در هوا نیز ضمن عبور، فیلتر میگردد. در مرحله ی بعد هوای خنک شده جهت دمش و تزریق حجم هوای خنک و خشک پرفشار در عین سرعت جریان کم با توجه به حساسیت دستگاه های ماینر به فن ها منتقل میشوند. هوای سرد به محفظه ی تعبیه شده برای ماینر ها انتقال یافته و گرمای حاصل از عملکرد دستگاه های ماینر را به شدت کاهش داده و با توجه به فشار مثبت ایجاد شده باقی مانده هوای گرم را پس از عبور از سایلنسر ها از دریچه خروج هوا به بیرون میراند. از مزیت استفاده از سیستم فشار مثبت به نسبت اگزاست و ایجاد فشار منفی میتوان به بهره وری بالاتر سیستم خنک کننده ضمن انتقال حجم هوای سنگین تر به مجموعه اشاره داشت که باعث بالا رفتن هرچه بیشتر بازدهی سیستم سرمایش هواساز میگردد.

سایلنسر ها:

با توجه به صدای بالای ایجاد شده توسط دستگاه های ماینر ضمن عملکردشان استفاده از دستگاه های ماینر عموما برای محیط های خانگی و اداری مقدور نمی گشتند. همچنین در سایر سیستم های خنک کننده با توجه به استفاده از فن ها در محیط علاوه بر صدای دستگاه های ماینر صدای فن های اگزاست نیز به تبعیت به معضل استفاده از این دستگاه ها در محیط های دارای حساسیت صدایی بالا می افزود. به همین جهت MC BOX  در سری جدید خود ضمن برطرف کردن این مهم برای سوپر سایلنت کردن این دستگاه ها اقدمات متعددی را اتخاذ کرده است. که در ادمه بدان پرداخته میشود.

در سیستم هواسازهای ماینر MC BOX  از باکس بدنه دو جداره بهره گرفته شده است که جداره های آن مجهز به عایق های صدایی می باشد. همچنین به سبب آنکه فن این هواساز داخل خود این باکس تعبیه گشته صدای حاصل از عملکرد فن های آن نیز با گذر از عایق های صدایی به محیط بیرونی انتقال نمیابد. در قسمت انتهایی هواساز از سایلنسرهای سه مرحله ای آکوستیک STI    FLEX  با ضریب جذب صوت (NRC)  0.4 بهره گرفته شده است که صدا و سوت ایجاد شده از عملکرد دستگاه های ماینر با عبور از سه لایه فیلترصدایی و عایق صدایی کاملا از مدار خارج شده و به محیط خارج از هواساز ضمن خروج هوا انتقال میابد.

به همین جهت نسل جدید هواساز های ماینر MC BOX  این امکان را به ارمغان می آورد تا استفاده از دستگاه های ماینر حتی در محیط هایی دارای حساسیت صدایی بالا نظیر محیط های مسکونی و اداری نیز به راحتی مقدور گردد و اذیتی متوجه کاربران محیط نگردد.

 

کیت برق:

با توجه به حساسیت برقی بالای دستگاه های استخراج ارز دیجیتال بر آن شدیم تا کیت برقی هواساز دستگاه های ماینر به نحوی طراحی گردند که کاربر را بی نیاز از کابل کشی و استفاده از تجهیزات برقی اضافی نماید. در این کیت از برترین  برندهای تجهیزات الکترونیکی نظیر اشنایدر Schneider آلمان بهره گرفته شده است.

هواساز دستگاه های ماینر MC BOX  دارای کنتاکتور، رطوبت سنج، دماسنج، آمپر سنج و چهار عدد پریز جهت اتصال برق ورودی به دستگاه های ماینر و دو عدد پریز جانبی جهت اتصال لپ تاپ و دیگر متعلقات میباشد. سیستم عملکرد کیت برق هواساز به نحوی است که درصورت بالاتر رفتن سطح رطوبت داخلی هواساز از مرز استاندارد به طور خودکار سیستم آبرسانی به کیت برودتی قطع میگردد تا وضعیت سریعا به حالت استاندارد خود بازگردد. و همچنین در صورت بالاتر رفتن غیر مجاز دمای داخلی سیستم برای آنکه کوچکترین خطری متوجه دستگاه ها نباشد برق دستگاه ها را بصورت اتوماتیک از مدار خارج میکند. همچنین وجود آمپر سنج این امکان را به کاربر میدهد تا به صورت مستمر بر روی میزان آمپراژ مصرفی نظارت کافی را داشته باشد. برق ورودی به هواساز برق شهری 220 ولت با ورودی تکفاز میباشد که این محصول را از هر نظر مناسب برای هرگونه محیط های کاربری میسازد.

 

نکات جانبی MC BOX C- SERIES

باکس هواساز و سایلنسر ماینر از جنس ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای میباشد. همچنین در این محصول از پروفیل های آلومینیوم آنودایز شده بهره گیرفته شده است. در محفظه ورودی دستگاه دارای قفل جهت بالاتر بردن امنیت دستگاه های استخراج ارز دیجیتال میباشد و همچنین جهت سهولت هرچه بیشتر محصول برای جابجایی در زیر دستگاه چرخ تعبیه شده است. سیستم تامین فشار مثبت توسط دو فن تعبیه میگردد. جهت راه اندازی سیستم هواساز از سوی کاربر تنها اتصال ورودی آب و برق مورد نیاز میباشد که همین امر از مزیت های سری هواساز های MC BOX-C-SERIES  محسوب میگردد.


قسمت های تشکیل دهنده دستگاه

 

1-فیلتراسیون صنعتی

2-سیستم خنک کننده آبی با راندمان بالا 

3- سیستم رطوبت گیر نسبی

4- میکسینگ باکس هوای تمیز

5- قفسه بندی جهت استقرار دستگاه ها

6- محل خروج هوای دستگاه (هوای گرم)

7- فن اگزاست صنعتی دائم کار مستقیم (بدون فولی وتسمه)

8- عایق کشی برق

9- فیوز و ترمینال بندی فاز و نول برای هر دستگاه

10- جایگذاری دو پریز به ازای هردستگاه

 
مزایای استفاده از هواسازهای شرکت صنایع تهویه پارس سعید جهت ماینینگ

-  مصرف برق بسیار پایین نسبت به نمونه های متداول
 -  تقسیم درست آمپراژ جهت استفاده از برق تک فاز
-  استهلاک بسیار پایین سیستم
-  صدای کم به دلیل کاهش دور فن از6000 به 3000 دور به دلیل دستیابی به دمای مطلوب  و استفاده از عایق های سه مرحله ای FLEXI STI، و باکس دو جداره هواساز  و قرار گیری فن داخل باکس سایلنسر
-  عدم آسیب به قطعات الکترونیکی به دلیل فیلترشدن مناسب ذرات هوا
-  تامین دمای ورودی به سیستم درگرم ترین بازه تابستان به میزان 25 درجه سانتیگراد
 -18 ماه گارانتی تمام قطعات سخت افزاری و فن های داخلی
-  فیلترهای قابل شستشو
-  افزایش طول عمر سیستم به سبب برودت بالای تولیدی وهمچنین فیلتراسیون صنعتی
فن های دائم کار و استفاده از تیم بای پس (Bypass) همراه با دریچه ایرلاک (Air lock)
  - 
دسترسی آسان به دستگاه های ماینر  همچنین دارای قفل محفظه نگهداری ماینر ها
دارای کیت برقکاری داخلی همچنین سوییچ های مربوطه)کنتاکتور، آمپرسنج، دماسنج، رطوبت سنج، فیوز جهت تنظیم میزان جریان ورودی به دستگاه های ماینر)
استفاده از برترین برند های موجود دربازار برق صنعتی مانند  Schneider
اشغال حداقل فضا و تامین دسترسی مناسب جهت سرویس کاری
بالاترین دوره زمانی مورد نیاز برای سرویس کاری ادواری (هر شش ماه(

MC BOX -  C-SERIES

نام دستگاه

MC BOX – C-SERIES

ظرفیت

دو دستگاه ماینر- متناسب با انواع پلتفرم های ASIC &AVALON

ابعاد دستگاه

50 عرض – 101 طول – 101 ارتفاع

وزن دستگاه

63 کیلوگرم

اساس سیستم برودتی

فشار مثبت- سیستم تبخیری

تعداد فن

دو عدد

فشار استاتیک

300 Pa

سرعت جریان

5 m/s

میزان برق مصرفی به ازای هر دستگاه

0.8 A

میزان آب مصرفی

6 الی 10 لیتر بر ساعت

میزان کاهش صدا

از 82 دسیبل به 60 الی 65 دسیبل

کنتاکتور

دارد

فیوز جهت تنظیم جریان ورودی به دستگاه

دارد

آمپر سنج

دارد

رطوبت سنج

دارد

دماسنج

دارد

عایق صدایی

FLEX STI  سه مرحله ای

برند تجهیزات برقی

Schneider

بدنه

دو جداره-گالوانیزه – همراه با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای

نوع پروفیل

پروفیل آلومینیوم آنودایز شده

قفل محفظه دستگاه های ماینر

دارد

طول عمر پد

چهار سال در صورت عدم رسوبی بودن آب

دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش

 

همچنین برای اطلاع از مشخصات سایر انواع هواساز های ماینر شامل "هواساز چهارظرفیتی" و " هواساز شش ظرفیتی " و "هواسازهای با ظرفیت های بالاتر"هواساز 54ظرفیتیهوساز 36 ظرفیتی"کافیست تا بر روی نام هر یک کلیک نمایید

 نظرات کاربران