گیت ضدعفونی کننده نفرات مدل اکونومی با طرح کامپوزیت و درب برقی

UV STERILIZER TUNNEL (UST)

گیت ضدعفونی کننده نفرات مدل اکونومی با طرح کامپوزیت و درب برقی - UV STERILIZER TUNNEL (UST)

گیت ضدعفونی کننده نفرات مدل اکونومی با طرح کامپوزیت و درب برقی اس تی پی اس

UV STERILIZER TUNNEL (UST)گیت ضدعفونی کننده نفرات مدل اکونومی با طرح کامپوزیت و درب برقی | UV STERILIZER TUNNEL (UST)   160,000,000 تومان

تعداد :

  تونل ضدعفونی کننده نفرات با استفاده از اشعه ی پنهان UV و گاز اوزون

 با توجه به سفارشی بودن این محصول، تاریخ تحویل حداکثر 15 الی 20 روز کاری پس از ثبت سفارش صورت می پذیرد
 
 
تونل ضدعفونی کننده نفرات با استفاده از اشعه ی پنهان یو وی و گاز اوزون توسط کادر مهندسین شرکت صنایع تهویه پارس سعید با تکیه بر بیش از بیست و چهار سال تجربه در صنعت تهویه ایران و تجهیز اتاق های عمل بیمارستان ها و مجری سیستم های اتاق تمیز با توجه به شرایط کنونی اقدام به طراحی و ساخت و اجرای سیستم های ضد عفونی کننده هوا، محیط و نفرات نموده است تا بتواند در بحران ها با بهره گیری از تخصص خود راه گشا باشد.
 
 

تونل ضدعفونی کننده نفرات مانند دستگاه هایی که در اجرای سیستم های بیمارستانی و اتاق های عمل برای زدودن هرچه بیشتر میکروارگانیزم ها نظیر میکروب ها و ویروس ها از سیستم لامپ  های یو وی و تکنولوژی ازون ژنراتور ها در سیستم تهویه بهره گرفته میشود وظیفه خود دانستیم تا بااستفاده از این تخصص سیستم های ضد عفونی کننده برای محیط های مختلف طراحی کنیم.

جدیدترین محصول این شرکت تونل های ضد عفونی کننده هوا و نفرات با استفاده از گاز ازون و اشعه پنهان UV بوده که مفتخر به اجرای آن در مجموعه رستوران های ارکیده، مجتمع صنعتی سایپا و شعب بانک ملت هستیم.

 

در تونل ضدعفونی کننده نفرات .دلیل استفاده از گاز ازون به علت قدرت  ضدعفونی کننده بالای این گاز با خاصیت ضدعفونی کنندگی ۳۰۰۰ برابر بیشتر از کلر میباشد. همچنین با توجه به گزارش سازمان جهانی سلامت مبنی بر حد مجاز استفاده از این گاز در تجهیزات ضدعفونی کننده به میزان 0.125 PPM که هیچ خطری را متوجه سیستم سلامت انسان نکند در طراحی این سیستم ها تمرکز بر استاندارد نگه داشتن میزان غلظت مورد استفاده قرار گرفته است که منجر کسب مجوز از سازمان هوای پاک اندیشان پیشگام بابت میزان مجاز استفاده از ازون در این سیستم به میزان 0.078 PPMبه شماره ثبت 360187 گردید.

 از دیگر مزایای بهره گیری از گاز ازون آن است که بر خلاف ضد عفونی کننده‌های دیگر مانند کلر و فرمالین، تولید هیچ مواد سمی یا مضری را سبب نشده و بعد از ۵ تا ۱۰ دقیقه تبدیل به اکسیژن میگردد که در این حین عملیات پاکسازی همچنان در حال انجام میباشد، به همین علت هیچ تاثیر منفی روی انسان را موجب نمیگردد.

 

تونل های ضدعفونی کننده نفرات مفتخر به دریافت گواهینامه های معتبر از شرکت هوای پاک اندیشان میباشد.
 
 
گواهینامه های ISO و CE 
 


نظرات کاربران