دستگاه ضدعفونی کننده پرتابل

SAP-602

دستگاه ضدعفونی کننده پرتابل - SAP-602

دستگاه ضدعفونی کننده پرتابل اس تی پی اس

SAP-602SAP-602قیمت   5,200,000 تومان

تعداد :
دستگاه ضدعفونی کننده محیط ونفرات با استفاده از اشعه ی پنهان UV و گاز اوزون برای از بین بردن تمام میکروارگانیزم ها 

 

 

 

70 تا 150 متراداری 

SAP-602

 

 
دستگاه ضدعفونی کننده باعث تامین هوای عاری از از میکروارگانیزم های انتقال دهنده میکروب ها با گسترش روزافزون ویروس ها   از جمله اقدامات حیاتی در زمینه پیشگیری و جلوگیری از رشد و نموی این ویروس ها و نشر هرچه بیشتر آنها خصوصا در محیط هایی دارای سطح بالاتری از آلودگی نظیر بیمارستان ها، مراکز درمانگاهی، آزمایشگاه ها و محیط هایی با سطح بالای رفت آمد مانند اماکن عمومی، بانک ها و ادارات و ...در راستای حفظ جان هم نوعان ما محسوب میگردند.
 
 
 
هرروزه بر اثر رفت و آمد های مکرر در مراکز عمومی و همچنین سطح بالای آلودگی های محیطی در مراکز درمانی سطح بالاتری از انتقال میکروارگانیزم ها توسط ریزگرد های موجود و فزاینده در هوا ایجاد شده که به سبب تنفس در چنین محیط هایی به بدن افراد حاضر در محیط انتقال میابد که ویروس ها نیز از این دسته مستثنی نبوده و ویروس کنونی که بشدت آسیب زا برای سیستم تنفسی انسان و ریه های وی بوده از طریق میکروارگانیزم های موجود به گسترش هرچه بیشتر خود ادامه خواهد داد و افراد بیشتری را به ویژه کسانی که بطور مستمر در محیط های مذکور حضور داشته نظیر کادر پزشکی و پرستاران، کادر خدماتی و بیماران حاضر در مراکز درمانی و نیروهای حاضر در ادارات و سازمان ها را درگیرخواهد کرد و روز به روز بر تعداد مبتلایان خواهد افزود.
 
با توجه به نرخ بالای انتقال این ویروس در مکان هایی با سطح تردد بالا و آلودگی های محیطی و اولویت یافتن تصفیه هوا با سرعت بالا و لزوم فیلتراسیون میکروارگانیزم ها کادر مهندسی شرکت صنایع تهویه پارس سعید با تکیه بر بیش از 24 سال تجربه در طراحی و اجرا سیستم های تهویه و هواساز های بیمارستانی و اتاق های تمیز، تمام تلاش خود را معطوف طراحی سیستمی کارا و مطمئن در راستای ارائه برترین سیستم تصفیه هوا با سطح فیلتراسیون و عملکردی فوق العاده نموده تا بتواند همانند همیشه در راستای کمک به بهبود وضع موجود گامی مهم برداشته باشد.
 

 

  تصفیه هوای SAP  فیلتراسیون با بالاترین راندمان و تکنولوژی
 
دستگاه ضدعفونی کننده محیط ونفرات از جدیدترین سیستم های هواساز و باکس های فیلتراسیون هوای طراحی و تولید شده توسط کادرمهندسی ساخت و تولید شرکت صنایع تهویه پارس سعید با تکیه بر بیش از 24 سال تخصص در صنعت تهویه ایران برای محیط هایی با آلودگی و سطح تردد بالا نظیر محیط های درمانی شامل بیمارستان ها، درمانگاه ها، و مکان های اداری و سازمان ها و بانک ها که سطح بالایی از حضور مردم را شاهد هستند میباشد که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز نظیر لامپ UV و فیلتر های عملکرد بالا مانند    G4 توانسته از بالاترین نرخ فیلتراسیون هوا در بالاترین سرعت ممکن منجر گردد.
دستگاه ضدعفونی کننده محیط و نفرات وجه تمایز این محصول با دیگر سیستم های تصفیه هوا که تنها دارای سیستم تهویه و فیلترها بوده است تعبیه ی لامپ UV  ضمن استریل نگه داشتن خود محفظه ی فیلتراسیون دستگاه که نقش زدودن میکروارگانیزم ها از هوای موجود در محیط را برعهده دارد میباشد. با توجه به آنکه باکس فیلتر دستگاه های تصفیه هوا پس از مدتی خود محل اصلی تجمع و تکثیر میکروارگانیزم ها نظیر انواع میکروب ها و ویروس ها میگردند این شرکت با قراردادن برترین لامپ های UV  خود قسمت از سیستم تهویه و تصفیه هوا را نیز بطور پیوسته از حضور و اسکان میکروارگانیزم ها مبرا میکند تا در مراحل فیلتراسیون و خروج مجدد هوای تصفیه شده و ورود آن به محیط مد نظر سطح آلودگی به حداقل خود رسیده و همچنین نیاز به تعویض فیلترهای دستگاه به سبب استریل شدن دائمی توسط لامپ های UV  بصورت ادواری به پایین ترین دفعات ممکن کاهش یابد.
از مزایای دیگر این محصول میتوان به این مسئله اشاره داشت که قرار گیری لامپ های UV  در این سیستم تصفیه هوا با توجه به آنکه برای محیط هایی دارای سطح تردد بالا طراحی شده است به نحوی است که هیچ گونه تابش مستقیمی از این لامپ به خارج از دستگاه انتقال نیافته تا هیچگونه اذیتی متوجه کاربران محیط ضمن عمل تصفیه هوا در بالاترین سطح خود نگردد.
 
از دیگر مشخصات دستگاه ضدعفونی کننده محیط ونفرات 
 
 دستگاه تصفیه هوای SAP  برای محیط هایی با متراژ 150 متر مربع و سطح آلودگی و رفت و آمد بالا طراحی و تولید شده اند تا بتوانند بالاترین میزاندستگاه ضدعفونی کننده محیط و نفرات  کارایی و عملکرد را بر اساس نیاز روز مراکز درمانی و اداری و سازمانی داشته باشند. شایان ذکر است که برای آنکه این دستگاه مناسب استفاده در محیط هایی با متراژ کمتر شود بر روی دستگاه های تصفیه هوای SAP  تایمری تعبیه شده است تا بر اساس نیاز محیطی به عملکرد خود به بهترین نحو ممکن ادامه دهد.
 همچنین در این نوع از دستگاه های تصفیه هوا امکان تعبیه  فیلتر که شامل فیلتر G4   میباشد میسر شده است که سطح فیتراسیون آن  99.98%  برآورد شده است.  مشتریان برای عمده مصارف فیلترهای  G4 مقرون بصرفه تر بوده و از دستگاه های تصفیه با  در محیط هایی با آلودگی های عفونی بالاتر و حساسیت ایجاد محیطی تماما استریل نظیر اتاق های تمیز بیمارستانی شامل اتاق های عمل و ICU  بهره گرفته میشود. 
شایان ذکر است که دستگاه های تصفیه هوای SAP  پرتابل بوده و برای راحتی هرچه بیشتر کاربران در پروسه ی حمل، نصب و راه اندازی به گونه ای طراحی شده است که بی نیاز از کانال کشی و اتصال به سیستم جانبی بوده و همچنین به سبب وزن کم این دستگاه به راحتی بتوان به محیط هایی که نیازمند هوای تصفیه شده و عاری از آلودگی های محیطی و میکروارگانیزم ها میباشند حمل شده و با اتصال به برق تک فاز موجود در محیط به آسانی راه اندازی شده و آماده ی به ارمغان آوردن برترین شرایط محیطی برای شما عزیزان می باشد.
--
آیا پخش گاز ازون در محیط برای از بین بردن و اکسید کردن میکروارگانیزم ها نظیر توسط دستگاه SAP450برای تنفس در محیط خطری ایجاد نمیکند؟ 
 
پ. میزان گاز ازون منتشر شده از دستگاه های طبق گزارش سازمان جهانی بهداشت پایین تر از سطح خطر برای انسان یعنی غلظت 0.125 PPM میباشد تا هیچ خطری متوجه کاربران حاضر در محیط نگردد.
دارای تاییدیه "هوای پاک اندیشان پیشگام" برای حد مجاز تولید ازون به شماره ثبت 360187

 
 
 
 


نظرات کاربران

فرستنده: زهرا حمیدی پور
1400-07-07
سلام من از استفاده کنندگان دستگاه شما هستم و میخواستم تشکر کنم چون با این دستگاه خیلی تنفسم بهتر شده.
 
فرستنده: محمد
1400-07-07
با سلام و خسته نباشید خدمت مسئولان و اعضای محترم شرکت صنایع تهویه پارس سعید. تشکر میکنم بابت محصول ضد عفونی کننده هوا که کاملا موثر بوده و با استفاده از این محصول بنده پریسا رحمتی با وجود مراسم عزاداری در منزل که مادر شوهرم به دلیل بیماری کرونا فوت کردن با استفاده از دستگاه شما هیچ فرد دیگری به بیماری مبتلا نشد. در حالی که هم منزل ما میهمان می آمد هم منزل آن مرحوم. ممنون از شرکت صنایع تهویه پارس که هوای خوب و با تهویه مناسب را ایجاد کردند. امیدوارم هیچ کس دیگری مبتلا به این بیماری نشود.
 
فرستنده: پریسا رحمتی
1400-07-07
با سلام و خسته نباشید خدمت مسئولان و اعضای محترم شرکت صنایع تهویه پارس سعید. تشکر میکنم بابت محصول ضد عفونی کننده هوا که کاملا موثر بوده و با استفاده از این محصول بنده پریسا رحمتی با وجود مراسم عزاداری در منزل که مادر شوهرم به دلیل بیماری کرونا فوت کردن با استفاده از دستگاه شما هیچ فرد دیگری به بیماری مبتلا نشد. در حالی که هم منزل ما میهمان می آمد هم منزل آن مرحوم. ممنون از شرکت صنایع تهویه پارس که هوای خوب و با تهویه مناسب را ایجاد کردند. امیدوارم هیچ کس دیگری مبتلا به این بیماری نشود.
 
فرستنده: دکتر وحید ملک زاد
1400-07-07
شرکت محترم تهویه پارس سعید، موضوع: تقدیر و تشکر فراوان سلام علیکم، اینجانب وحید ملک­زاد مدت 6 ماه است دستگاه ضد عفونی کننده هوا را جهت بهبود کیفیت هوای منزل از آن شرکت محترم خریداری نموده­ام. به جد از زمان راه اندازی دستگاه به صورت شبانه روزی دستگاه در حال کار بوده و هیچ هزینه اضافی را تحمیل ننموده است. همچنین موجب احساس شادابی و طراوت در جمع خانواده را نیز به همراه داشته است. از تلاش های ارزنده مدیریت محترم آن مجموعه کمال تشکر را دارم.
 
فرستنده: دکتر فاطمه سبحانی
1400-07-07
مدیرعامل محترم شرکت صنایع تهویه پارس سعید، با سلام، احتراما به استحضار میرساند، بنده برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا دستگاه ضد عفونی کننده هوا را برای مطب خریداری نموده ام. قابل ذکر است در عرض یکسال گذشته با استفاده از این دستگاه توانستیم حتی در شلوغترین زمان های مطب از انتشار این بیماری منحوس جلوگیری کنیم. لذا از طرف جامعه پزشکی و همه بیمارانم مراتب سپاس و قدردانی خود را ابراز می دارم. امیدوارم این مجموعه دانش بنیان هر روز خدمات و تجهیزات بهتری را ارائه دهد. دکتر فاطمه سبحانی 1400.6.9
 
فرستنده: مرتضی زوجی
1400-07-07
با شروع کرونا بنده یک دستگاه ضد عفونی کننده SAP با فناوری ازون از شرکت شما خریداری کرده و هم خودم و خانواده از بیماری کرونا مصون مانده و بیمار نشدیم. بسیار دستگاه عالی برای ضد عفونی کننده محیط و تقویت کننده ریه ها میباشد. از شرکت صنایع تهویه پارس سعید کمال تشکر را دارم.
 
فرستنده: الهه آسترکی
1400-07-07
سپاس بی پایان مخصوص خدایی است که بشر را آفرید و به او قدرت اندیشیدن داده و تواناییهای بالقوه را در وجود انسان قرار داد. با عرض سلام، احتراما لازم است از مدیریت و تیم خلاق شرکت صنایع تهویه پارس سعید به خاطر تولید دستگاه بی نظیر اس ای پی تشکر و قدردانی کرده که در این دوران باعث مصون مانده خانواده ام از بیماری کویید شده است. با وجود آنکه همسرم در بیمارستان مشغول به کار میباشد. همت و تلاش شما عزیزان در راستای سلامتی مردم میهن ستودنیست. از خداوند برایتان آرزوی سلامتی و خیر کثیر دارم. در پناه حق، الهه استرکی
 
فرستنده: عباسپور
1400-07-07
با سلام خدمت اعضای شرکت صنایع تهویه پارس سعید. تشکر میکنم بابت محصول ضد عفونی کننده هوای شرکت شما که کاملا موثر بوده و با استفاده از این محصول بنده صغری عباسپور با وجود بیماری کرونا در یک واحد شصت متری و در صورتی که با اعضای دیگر خانواده ام در یک محیط بوده ایم اعضای دیگر خانواده شش نفره ام به این بیماری مبتلا نشده و یک هوای سالم و با ضدعفونی خوب محیط و تصفیه مناسب توانستم بیماری را شکست دهم و این دستگاه کاملا صحیح و به درستی کار خود را انجام داده است. یا تشکر از شما که استفاده از این دستگاه از 10/11/1399 همراه ما بوده است. صغری عباسپور.
 
فرستنده: طاهره رشیدی پور
1400-07-07
سلام و عرض ادب، من میخواستم در خصوص دستگاه اکسیژن سازی که ازتون گرفتم تشکر کنم. من دهم فروردین 1400 به کرونا مبتلا شدم بطوریکه 40 درصد ریه هام درگیر شد و دکتر و پرستار اومدن خونه و اکسیژن خون من 93 بود که دستگاه اکسیژن اوردن ولی با این حال به سختی نفس میکشیدم. یکی از دوستام این دستگاه را از صنایع تهویه پارس سعید تهیه کرد و در اختیارم گذاشت بطوریکه دو روز بعد وقتی دکتر اکسیژن خونم رو اندازه گرفت رو 96 بود. اینجا جا داره از دست اندرکاران کمال تشکر رو داشته باشم و دست مریزاد بگم. ممنونم ازتون.
 
فرستنده: علی سبحانی
1400-07-07
با سلام، جناب آقای مالکی مدیریت شرکت صنایع تهویه پارس سعید، اینجانب علی سبحانی ساکن تهران به دلیل آلوده بودن هوای تهران و فراگیر شدن بیماری کرونا و تردد افراد خانواده در مکان های پرتردد جهت حفظ آرامیش و آسایش و سلامت خود و خانواده ام دستگاه تصفیه هوای SAP مدل 602 را در زمستان 1399 از شرکت شما خریداری نمودم و پس از روشن کردن دستگاه احساس سبکی هوا کردم و تنفس راحت تر صورت میگیرد و محیط منزل ضد عفونی میگردد. در ابتدای روشن شدن بوی زیادی در محیط استشمام میشد که پس از سوال کردن از مشاوران فنی گفتند در حال ضد عفونی و از بین رفتن آلودگی محیط میباشد. پس از چند ساعت دیگر بویی دیگر به مشام نمیرسید و در محیط منزل از آن زمان تا کنون به صورت مداوم روشن میباشد. با آرزوی موفقیت روز افزون علی سبحانی
 
فرستنده: اعظم اسکندری
1400-07-07
سلام آقای مالکی. من اعظم اسکندری مادر سه فرزند هستم و در خارج از منزل مشغول به کار هستم. در بهمن ماه 1399 به کرونا مبتلا شدم و دستگاه ضد عفونی را از شما به امانت قرض گرفتم و ریه ام درگیر شده بود و تنفس به سختی صورت میگرفت و زمانی که این دستگاه را روشن کردم با این دستگاه تنفسم خیلی راحت تر بود و همسر و فرزندانم به کرونا مبتلا نشدند و من یک هفته دستگاه را استفاده کردم و خوب شدم و از بابت ساخت دستگاه از شما تشکر میکنم. در تیرماه پدرشوهرم، مادر شوهرم و خواهر همسرم به کرونا مبتلا شدند و مادر شوهرم را در بیمارستان بستری کردیم ولی هزینه درمان زیاد بوده و به خانه آوردیم. ریه های او 80% درگیر بوده و من دستگاه را دوباره قرض کردم و بیمارستان اورا جواب کرده بود و امیدی نداشتیم و با این دستگاه و رسیدگی در خانه خوب شد. همیشه دعا گوی شما هستیم موفق و مقید باشید. اعظم اسکندری 30/04/1400
 
فرستنده: زوجی
1400-07-06
باید به سازنده این دستگاه تبریک و احسنت گفت ، از موقعی که از این دستگاه استفاده می کنیم خیالمون بابت هوای تمیز و عاری از آلودگی راحته، با وجود این بیماری منحوس و اینکه خودم هم حساسیت فصلی دارم و سرفه می کنم از وقتی که این دستگاه رو داریم حالم بهتره و سرفه هام خیلی کمتر شده و احتیاجی به داروی تزریقی پیدا نکردم و استرس و اضطراب داشتن هم بی معنیه و به آدم آرامش میده . با تبریک و آرزوی موفقیت برای خانم و آقای مالکی